Pojechaliśmy do Królestwa Łazienek zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości te płytki, które sobie wybraliśmy w internecie. I oczywiście znowu zmiana planów. Na miejscu okazało się, że jest nowa promocja:
Stelaż Grohe Rapid SL + płytka Skate Air + muszla wisząca Villeroy and Boch Omnia Targa + twarda deska razem w cenie 999 zł.

Nie chcieliśmy takiej płytki — chcieliśmy Skate
Nie chcieliśmy takiej muszli — chcieliśmy Koło Varius K33100
Ale chcemy kompletny zestaw za taką cenę !!! To jest 50% taniej !!! Zaoszczędzimy około 500 zł na jednym zestawie w porównaniu z naszym wyborem. Kupimy to jak sprawdzimy co to dokładnie jest, bo obsługa nie może znaleźć w katalogu Omnia Targa.

Po sprawdzeniu i długim szukaniu udało nam się znaleźć te produkty, zresztą zadzwoniłem do sklepu sprawdzić jakie są numery artykułów i tak:

Omnia Targa – 762310 xx
Targa to francuska nazwa dla serii Concept Omnia, a więc jest to Omnia Classic czyli w wersji francuskiej Concept Targa Classic
deska twarda – 8780 61 xx
No z tym był kłopot, ale znalazłem — jest to produkt węgierski firmy Alföldi (należącej do Villeroy & Boch Group)
czyli jest to WC-ülőke 🙂
płytki Grohe Skate Air 38505 i 38506

38506 - Skate Air

Tu już bez niespodzianek, tak jak miało być.


Jeżeli się zdecydujemy to kupimy w Sanecie :-). Jeszcze nie mają tych produktów w magazynie, ale o promocji już wiedzą. Gdy będą już mieli na wystawie to mają zadzwionić. Przyjedziemy i obejrzymy, jeżeli nam się choć trochę spodoba to kupimy